Squash

Squash

MBA CLUB zaprasza do sekcji squasha!

 

Grać w squasha każdy może!

Masz dosyć stresu i pracy do późna? Chciałbyś wypocić negatywne emocje? W takim razie squash to sport dla ciebie! Nie musisz być zbudowany jak Federer ani szybki jak Christiano Ronaldo, wystarczy, że masz odrobinę sportowego zapału i trochę wolnego czasu, który chciałbyś spędzić w klubowym gronie.


Ruszyły właśnie zajęcia squash, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu w Centrum Sportowym Sobota (terminy ustalamy wcześniej drogą mailową). Zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wieku i umiejętności, bowiem squash to sport dla każdego. Będziemy mieć szansę lepiej się poznać, zadbać o swoją kondycję i zrelaksować. W ramach  treningów przeprowadzone zostanie także spotkanie z instruktorem, który przybliży zasady gry w squasha oraz technikę i podstawowe zachowania na korcie. W planach mamy także organizowanie cyklicznych turniejów squashowych oraz dużo dobrej sportowej energii, którą chcemy się z wami podzielić.

Według najnowszych badań squash najkorzystniej wpływa na poprawę pracy serca i płuc, a nieustanny ruch, którego wymaga ta gra znacząco poprawia kondycję i wzmacnia organizm. Chcesz spędzić miło czas oraz zrobić coś dobrego dla swojego organizmu? Dołącz do nas!

CTS to największe w Polsce centrum tenisowo-squashowe, gdzie na wszystkich wielbicieli pogoni za piłeczką czeka 18 kortów tenisowych z najnowszą nawierzchnią oraz 10 kortów do gry w squasha. Profesjonalna infrastruktura sprzyja intensywnym treningom, a rozwinięte zaplecze sportowe pozwala na regenerację i nawiązywanie nowych znajomości. Tory bowlingowe, bilard, piłkarzyki oraz strefa Wellness to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji CTS-u, które umilą czas nawet po najbardziej wyczerpującej rozgrywce.

Członkowie MBA Club posiadają kartę rabatowa. Informacje po zalogowaniu

Newsletter