Członkowie

Grzegorz Garczynski

Obecnie zastępca Burmistrza Krosna Odrzańskiego, odpowiedzialny za funkcjonowanie placówek oświatowych, ośrodków kultury, sportu i opieki społecznej, zakładu komunalnego, wydziałów gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska i rolnictwa oraz oświaty.

Absolwent Samby 41+42 programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University oraz Elektrotechniki, Elektroniki i Telekomunikacji na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 W latach 2006 – 2010 przedsiębiorca, współwłaściciel firmy z branży elektrotechnicznej. Od 2002 roku zaangażowany w prace na rzecz lokalnej społeczności: radny rady miejskiej IV kadencji, przewodniczący komisji merytorycznej, współzałożyciel Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Skarpa.

 Zainteresowania: podróże, piłka nożna i squash, gra na djembe. 

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...