Członkowie

Anna Wróblewska

Business Development Director ICT Export Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o.

Jestem absolwentką Kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa Politechniki Poznańskiej oraz Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu we współpracy z brytyjskim Nottingham Trent University (Samba IX)

Od kilku lat  należę do   Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców  z tytułem Niezależnego Inżyniera Konsultanta , mam  uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w zakresie projektowana i wykonawstwa.  Od ponad 25 lat jestem   właścicielem firmy konsultingowej ENPOz sp. z o.o. specjalizującej się w inwestycjach z zakresu gospodarki wodno-ściekowej.

Jestem też członkiem  ISTT, international society for trenchless technology  i  komitetu doradczego PE100+ Associattion .

W Wavinie przez kilkanaście lat na poziomie Europejskim i Regionalnym  byłam  odpowiedzialna za rozwój technologii bezwykopowych i renowacyjnych .

A od ponad 20 lat jestem cłonkinią międzynarodowej organizacji Business&Professional Woman ( BPW) , była Prezydentem klubu w Poznaniu i Federacji Polskiej BPW . Celem organizacji jest zwiększenie udziału i znaczenia kobiet w biznesie i polityce.

Lubię  wszystko co piękne: sztukę,  muzykę,  przyrodę  , modę i piękne samochody. I lubię tez trudne wyzwania , niekoniecznie niebezpieczne.

 

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...