TOMASZ LINKE - PREZES ZARZĄDU

 

 

Dyrektor Oddziału Poznań Firmy Impel Security Polska Sp. z o.o.

 

Absolwent Samby 44 programu Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Trent University oraz  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunek Politologia.

 

Aktywnie działający w Zarządzie Stowarzyszenia MBA Club. Członek BCC Loża Wielkopolska.

 

Pasjonat: brazylijskie Jiu Jitsu , nurkowanie, strzelectwo.

  RADOSŁAW STACH - V-CE PREZES ZARZĄDU

 

 

 

Od 1999 początku kariery  zawodowej zatrudniony w kopalni Polkowice – Sieroszowice KGHM Polska Miedź SA. Przechodząc wszystkie szczeble: od stażysty pod ziemią w oddziałach górniczych do obecnego stanowiska: Dyrektor Naczelny – Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego związany z polskim górnictwem miedziowym. Ratownik Górniczy od 2000 r. W latach 2015 – 2016 zatrudniony w KGHM International Ltd. jako Vice President Business Improvement w siedzibie spółki w Vancouver nadzorując aktywa firmy – kopalnie w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Chile.

 

Absolwent Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 1994 - 1999. Ukończył studia MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Trent University (SAMBA 44) oraz program KGHM Executive Academy IMD w Lozannie. Kapitan Drużyny Ratowników Górniczych KGHM na Mistrzostwach Świata Ratowników Górniczych  w Australii i USA. 

 

Pasjonat siatkówki oraz narciarstwa.

 

  BARTOSZ MIKOŁAJCZAK - SEKRETARZ ZARZĄDU

 

 

Specjalista ds. badań klinicznych

 

Absolwent programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University (SAMBA 44) oraz Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Biotechnologia. Od lat działający na pograniczu branży medycznej i farmaceutycznej. Ponadto członek Zarządu Stowarzyszenia MBA Club oraz członek Stowarzyszenia Bellator Societas.

 

 

  JAKUB SZYGENDA - SKARBNIK

 

 

 

Absolwent programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University oraz Politechniki Poznańskiej. 

 

Zawodowo zaangażowany w firmie rodzinnej działającej w branży medycznej, którą prowadzi wraz z żoną.
 
Poza pracą czynnie uprawia bieganie (dwukrotny maratończyk), golf, nurkowanie, a w sezonie zimowym narciarstwo.

 

 

 

  DARIUSZ KUŁEK - CZŁONEK ZARZĄDU

 

 

Dyrektor Zakładu Budowlanego Agrobex Sp. z o.o.

 

Ur. 08.05.1971, Wykształcenie wyższe techniczne, Politechnika Poznańska, budownictwo oraz MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 20 lat pracuje w Agrobex sp. z o.o., obecnie na stanowisku Dyrektora Zakładu Budowlanego.

 

Zainteresowania sport, tenis, rower, muzyka klasyczna fortepianowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

  PAWEŁ WIĘCKOWSKI - CZŁONEK ZARZĄDU

 

 

 

 

 

 

 

Menedżer Portfela Projektów globalnej jednostki typy IT Shared Service w koncernie farmaceutycznym GlaxoSmithKline.

 

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Wielkopolskiej Szkoły Biznesu MBA Club, Absolwent Samby 39 programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University.

 

Absolwent Politechniki Poznańskiej kierunku Informatyka oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunkach Psychologia w Biznesie i Analiza Finansowa.

 

Kariery zawodową zaczął od kierowania zespołami tworzącymi i wspierającymi systemy wsparcia biznesu, w tym również rozwiązania multimedialne i internetowe dla przedsiębiorstw mieszkaniowych i ubezpieczeniowych w Polsce i Niemczech. Kolejne lata poświęcił zarządzaniu projektami i programami w skali globalnej, wkrótce też dzięki studiom MBA zajął się obszarem zarządzania portfelem projektów, inwestycjami kapitałowymi i częściowo finansami w jednym z departamentów. Obecnie zarządza biurem projektów, portfelem inwestycyjnym i planowaniem inwestycji kapitałowych w całej jednostce biznesowej.

 

Swój wolny czas poświęca rodzinie oraz swojej pasji - golfowi, a także narciarstwu i squash-owi oraz Stowarzyszeniu MBA Club.

 

 

 

 

  KAROL PRZYBYSZEWSKI - CZŁONEK ZARZĄDU

 

 

 

Dyrektor Zarządzający Verto Company Sp. z o.o.

 

 

Wcześniej Dyrektor Regionu w Grupie CB Prefabrykacja Sp. z o.o. branża budowlana oraz Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Inwestycji produktów w Grupie Atlas Sp. z o.o.

 

Członek Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Wielkopolskiej Szkoły Biznesu MBA Club, Absolwent programu MBA Executive przy współpracy z Nottingham Trent University na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Organizacja.

 

Pasjonat wspinaczki wysokogórskiej i nurkowania.  

 

 

 

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...