PAWEŁ WIĘCKOWSKI - CZŁONEK ZARZĄDU 

  TOMASZ LINKE - PREZES ZARZĄDU

Prezes zarządu Impel Security Solution Sp. z o.o. Dyrektor Regionu - Grupa Impel, od 15 lat związany z przedsiębiorstwem. 

Absolwent Samby 44 programu Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Trent University oraz  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunek Politologia.

Aktywnie działający w Zarządzie Stowarzyszenia MBA Club. Członek BCC Loża Wielkopolska.

Pasjonat: brazylijskie Jiu Jitsu , nurkowanie, strzelectwo.

  RADOSŁAW STACH - VICE PREZES ZARZĄDU

Od 1999 początku kariery  zawodowej zatrudniony w kopalni Polkowice – Sieroszowice KGHM Polska Miedź SA. Przechodząc wszystkie szczeble: od stażysty pod ziemią w oddziałach górniczych do obecnego stanowiska: Dyrektor Naczelny – Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego związany z polskim górnictwem miedziowym. Ratownik Górniczy od 2000 r. W latach 2015 – 2016 zatrudniony w KGHM International Ltd. jako Vice President Business Improvement w siedzibie spółki w Vancouver nadzorując aktywa firmy – kopalnie w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Chile. Członek Zarządu X kadencji KGHM Polska Miedz S.A. w latach 2018-2021 - Wiceprezes Zarządu ds. produkcji. Od 2021 Kierownik Jednostki Ratownictwa Górniczego dla Podziemnych Zakładów Górniczych.  

Absolwent Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 1994 - 1999. Ukończył studia MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Trent University (SAMBA 44) oraz program KGHM Executive Academy IMD w Lozannie. Kapitan Drużyny Ratowników Górniczych KGHM na Mistrzostwach Świata Ratowników Górniczych  w Australii i USA. 

Pasjonat siatkówki oraz narciarstwa.

  PAWEŁ WIĘCKOWSKI - VICE PREZES ZARZĄDU

Menedżer Portfela Projektów globalnej jednostki typy IT Shared Service w koncernie farmaceutycznym GlaxoSmithKline.

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Wielkopolskiej Szkoły Biznesu MBA Club, Absolwent Samby 39 programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University.

Absolwent Politechniki Poznańskiej kierunku Informatyka oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunkach Psychologia w Biznesie i Analiza Finansowa.

Kariery zawodową zaczął od kierowania zespołami tworzącymi i wspierającymi systemy wsparcia biznesu, w tym również rozwiązania multimedialne i internetowe dla przedsiębiorstw mieszkaniowych i ubezpieczeniowych w Polsce i Niemczech. Kolejne lata poświęcił zarządzaniu projektami i programami w skali globalnej, wkrótce też dzięki studiom MBA zajął się obszarem zarządzania portfelem projektów, inwestycjami kapitałowymi i częściowo finansami w jednym z departamentów. Obecnie zarządza biurem projektów, portfelem inwestycyjnym i planowaniem inwestycji kapitałowych w całej jednostce biznesowej.

Swój wolny czas poświęca rodzinie oraz swojej pasji - golfowi, a także narciarstwu i squash-owi oraz Stowarzyszeniu MBA Club.

  VIOLETTA ADAMOWICZ - CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwentka studiów MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Trent University (SAMBA 38). Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - Wydział Zarządzania. HR Manager, Couch, Dyrektor Loży Wielkopolskiej i Lubuskiej Business Centre Club.

  DARIUSZ KUŁEK - CZŁONEK ZARZĄDU

Dyrektor Zakładu Budowlanego Agrobex Sp. z o.o.

Ur. 08.05.1971, Wykształcenie wyższe techniczne, Politechnika Poznańska, budownictwo oraz MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 20 lat pracuje w Agrobex sp. z o.o., obecnie na stanowisku Dyrektora Zakładu Budowlanego.

Zainteresowania sport, tenis, rower, muzyka klasyczna fortepianowa.

  MARIUSZ DROZDOWSKI - CZŁONEK ZARZĄDU
   
  MARCIN SAWCZYN - CZŁONEK ZARZĄDU
   

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...