Wyjazd integracyjny

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

W lutym 2014 roku członkowie MBA Clubu po raz pierwszy zorganizowali integracyjny wyjazd na narty do włoskiego Abetone. Ponad 50 kilometrów znakomicie przygotowanych tras narciarskich obsługiwanych przez 22 wyciągi, 8 dni dobrej zabawy we wspólnym gronie, profesjonalne szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz piękny hotel. Wszystko to sprawiło, że mogliśmy nie tylko wypocząć, ale również lepiej się poznać i nawiązać zawodowe relacje.

W 2015 roku chcielibyśmy zorganizować taki wyjazd po raz kolejny, a tym samym zaprosić Państwa do wspólnego wypoczynku. MBA Club podejmuje szereg działań mających na celu aktywizację absolwentów studiów MBA oraz nawiązywanie stałych kontaktów z pozostałymi klubami w Polsce i zagranicą. Staramy się zapewnić swoim członkom zarówno zawodowe wyzwania, jak i rozrywkę i rekreację, a takie wyjazdy służą integracji ludzi z pokrewnymi zawodowymi wartościami i aspiracjami.

Serdecznie zachęcam do  kontaktu z nami oraz do wzięcia udziału w przyszłorocznym wyjeździe, który odbędzie się w terminie 7-15.02.2015. Niech integracja środowisk MBA będzie naszym wspólnym sukcesem.

Wszelkie informację są dostępne pod numerem telefonu 609 47 27 02. 

Rejestrację można dokonywać na stronie www.goodgo.pl

 

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

Karol Przybyszewski, Prezes MBA Club

 

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...