Spotkanie z cyklu MBA Alumni Network

Szanowni Państwo,

Nowy Rok postanowiliśmy rozpocząć w niekonwencjonalny sposób. 
Razem z MBA Club zapraszamy Państwa w fascynującą podróż do podziemi... Tatr. 

"... Ale jest jeszcze coś co każe mi i moim kolegom łazić tam gdzie nie wszyscy mają dostęp. Jest to podziemny świat Tatr. Tajemniczy i groźny ten świat urzeka swym pięknem dziwnym i jedynym. Idealna ciemność, idealna cisza, błyskasz latarką i widzisz komnaty ze stropami i sklepieniami mieniącymi się różnymi kolorami. Co za budowniczy je tworzył. Roztaczają swe wody podziemne stawy z wodą jedyną jaką zobaczyć można tylko tam. I można by tu dużo pisać nie blagując, ale to i tak byłaby tylko mała część tego co można w podziemiach odczuć i przeżyć". 
(Notatka z pierwszej poznańskiej wyprawy tatrzańskiej. Alferd Rösler, Kiry 17.11.1964)


Gościem specjalnym będzie Pan Arkadiusz Brzoza - Instruktor Taternictwa Jaskiniowego - członek Wielkopolskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego, który przybliży uczestnikom spotkania uroki zwiedzania podziemnej części Tatr oraz zdobyte dzięki temu umiejętności, które może wykorzystać każdy menedżer w swojej pracy.

Uwaga! Nie ponosimy odpowiedzialności za zarażenie Państwa pasją do zwiedzania jaskiń:)

Spotkanie kończy gra networkingowa, przy której gwarantujemy integrację w atmosferze świetnej zabawy.
 

Termin: 4 luty 2016, godz. 17:00-19:00
Miejsce: sala 111A, Gmach Główny, al. Niepodległości 10


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kwartalnik FORUM

Forum 15/15

Forum 11/14

Forum 10/13

Forum 09/13

Forum 08/13

Artykuły

Newsletter

PO PRACY...

MBA Club współpracuje z największym w Polsce Centrum Tenisowo-Squashowym CTS. Do dyspozycji graczy i osób im towarzyszących

jest aż 18 kortów tenisowych, 10 boisk do gry squasha, 4 tory do gry w...

Golf ma wizerunek sportu elitarnego, jest niezwykle popularny w środowiskach elit biznesowych oraz wyższych sferach społecznych. Korzenie gry w golfa sięgają czasów późnego...